Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż pani burmistrz awansował na szefa CK

Utworzony przez wiwi, 11 marca 2009 r. o 07:16 Powrót do artykułu
z poniatowej napisał:
Stefanek nie ma wyroku
Ma czy nie ma wyroku co za różnica . TERAZ EWIDENTNIE OBOJE ŁAMIĄ PRAWO!!!! Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz skąd pani redaktor MM miała takie informacje? czyżby koleżanka ŁK była aż tak bardzo zdeterminowana? Centrum Kultury i Promocji - oj tak tak wypromujecie Poniatowa jak nic. Śmiechu warte to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Ma czy nie ma wyroku co za różnica . TERAZ EWIDENTNIE OBOJE ŁAMIĄ PRAWO!!!! Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz skąd pani redaktor MM miała takie informacje? czyżby koleżanka ŁK była aż tak bardzo zdeterminowana? Centrum Kultury i Promocji - oj tak tak wypromujecie Poniatowa jak nic. Śmiechu warte to wszystko.
Oj, ma - gdyby Stefanek miał wyrok, to nie mógłby pracować w samorządzie z mocy prawa. Co ja piszę - kto przestrzega w Poniatowej prawa? W Poniatowej funkcjonuje swoiste prawo - Stefankowej i nikomu nic do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
suchy napisał:
tak ślepota społeczeństwa poniatowskiego jest na poziomie, skoro człowiek pracujący w kulturze od iluś tam lat, dostał wyrok skazujący na 1,5 roku i zakaz prowadzenia auta na 4 lata(informacja do publicznej wiadomości) nadal pracuje w kulturze...no i te zarzygane łazienki w CKPiT 9 lutego, trzeba przyznać pełna kulturka;), a reszta pracujących to też same "gwiazdy" w najlepszym wydaniu..instruktorzy od siedmiu boleści (moje dziecko juz sie nie będzie tam uczyć- widok żenujący)..tam chyba jest bezkrólewie:(
po prostu rozpacz, wszystkie te wypowiedzi dowodzą temu, że najlepszym dyrektorem w Poniatowej byłby Król i to z koroną najlepiej. jestem przekonany że nastepny podobny Królowi "Namiestnik" rozniesie kulturę w Poniatowej, która i tak jest na poziomie pożal się Boże. co takiego ten Król zaproponował w Nałęczowie? smalec, prywatny skansen i kapelę ludową, którą eksploatował na każdą okazję? pytam- Co takiego promuje się w Poniatowej??? swoją droga szkoda że nie odpowiada za syf jaki po sobie zostawił... schyłek kultury nadchodzi dla tego miejsca, z resztą po co komu kultura jak tam żyją sami prawicy...gratuluję. gnuśnijcie w Królestwie, będzie bruk i smalec a muzeum zostało wy....więc... gratuluję. a jacy ludzie taka kultura...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie opamietajcie sie co za bzdury wypisujecie, Slawek S. nie mial zadnego wyroku a o kogos innego chodzi.Nawet przeczytac nie potraficie a co mowic zrozumiec. O co ten krzyk nik nie zlamal prawa a ze Burmistrzowa dba o pieniadze podatnikow to zle.Co do wyboru nowego dyrektora wszystko zostalo wyjasnione wiec o co chodzi. Co sie stanie jak przez piec miesiecy nie bedzie dyrektora , w Opolu prawie dwa lata nie bylo dyrektora i cos sie stalo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOone napisał:
po prostu rozpacz, wszystkie te wypowiedzi dowodzą temu, że najlepszym dyrektorem w Poniatowej byłby Król i to z koroną najlepiej. jestem przekonany że nastepny podobny Królowi "Namiestnik" rozniesie kulturę w Poniatowej, która i tak jest na poziomie pożal się Boże. co takiego ten Król zaproponował w Nałęczowie? smalec, prywatny skansen i kapelę ludową, którą eksploatował na każdą okazję? pytam- Co takiego promuje się w Poniatowej??? swoją droga szkoda że nie odpowiada za syf jaki po sobie zostawił... schyłek kultury nadchodzi dla tego miejsca, z resztą po co komu kultura jak tam żyją sami prawicy...gratuluję. gnuśnijcie w Królestwie, będzie bruk i smalec a muzeum zostało wy....więc... gratuluję. a jacy ludzie taka kultura...
Dyrektor Król był zawsze trzeżwy w pracy w przeciwieństwie do obecnego ! Wiem bo było się nie raz świadkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOone napisał:
po prostu rozpacz, wszystkie te wypowiedzi dowodzą temu, że najlepszym dyrektorem w Poniatowej byłby Król i to z koroną najlepiej. jestem przekonany że nastepny podobny Królowi "Namiestnik" rozniesie kulturę w Poniatowej, która i tak jest na poziomie pożal się Boże. co takiego ten Król zaproponował w Nałęczowie? smalec, prywatny skansen i kapelę ludową, którą eksploatował na każdą okazję? pytam- Co takiego promuje się w Poniatowej??? swoją droga szkoda że nie odpowiada za syf jaki po sobie zostawił... schyłek kultury nadchodzi dla tego miejsca, z resztą po co komu kultura jak tam żyją sami prawicy...gratuluję. gnuśnijcie w Królestwie, będzie bruk i smalec a muzeum zostało wy....więc... gratuluję. a jacy ludzie taka kultura...
szwfem od gastronomii w Nałęczowie to był właśnie Stefanek a nie Dyrektor Król . Ciemniaki . GÓWNO wiecie a dużo piuszecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PP napisał:
Tytuł artykułu jest bardzo nieuczciwy (wzbudza podejrzenia). Z tekstu artykułu przecież jasno wynika, że pan Stefanek wcale nie awansował, tylko tymczasowo z mocy prawa pełni obowiązki dyrektora CK, ponieważ poprzedni dyrektor został odwołany za jakieś sprawy finansowe. Taka jest naturalna kolej rzeczy, nie tylko w CK, ale wszędzie. Kto miałby niby pełnić te obowiązki. Zawsze przejmuje je zastępca, czyli osoba druga po dyrektorze. Ale sam tytuł robi swoje - wzbudza niezdrowe emocje - podejrzenia o interesowność itp. Pod tym względem Dziennik Lubelski zszedł na psy - mniej liczy się rzetelność i uczciwość (tytuł dużo sugeruje, ale to, co sugeruje, nie jest prawdą!), a bardziej to, żeby wzbudzić sensację. Pozdrowienia dla wszystkich nie ulegających nagonce! P.S. A tak a'propos ewentualnych komentarzy do mojego postu - nie jestem związany z państwem Stefanek (chociaż znam) i nie mam żadnego interesu, żeby ich bronić. Chodzi mi raczej o nierzetelność Dziennika Wschodniego i wzbudzanie sensacji tam, gdzie jej nie ma. Zresztą cały tekst uważnie przeczytany raczej nie potwierdza podejrzeń mogących sie pojawić po przeczytaniu tytułu.
poprzedni dyrektor został odwołany bo nie chciał tańczyć jak mu zagra instruktor od kabaretu - Stefanek, mąż poskarżył się żonie że Król chce zatrudniać nowych wykwalifikowanych pracowników zamiast starym dawać ciągle premie i podwyżki. wygryzł rywala i teraz jest prawdziwym szefem kabaretu a to ON powinien wylecieć za picie alkoholu z pracownikami !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poniatowianin napisał:
Stefanek nie jest zastępcą dyrektora od dnia 01.01.2009r i to nie on musi pełnić obowiązki dyrektorskie w zastepstwie - ALE BARDZO CHCE. I dlatego polecieli poprzedni dyrektorzy Ośrodka Kultury (Centrum Kultury). I niestety dlatego tez poleci nastepny. Wiec aby jak najdłużej dyrektorować Stefanek i Stefankowa konkurs na nowego dyrektora planują "kiedyś tam", a najlepiej po nowych wyborach. Co do długów narobionych przez poprzednika proponuje dowiedzieć się jak duże podwyżki dostali pracownicy Centrum już od stycznia 2009r (a najwiekszą oczywiście Stefanek) i kto je przyznał (pracownikom - Stefanek a jemu - Stefankowa). Gdyby były długi to by nie było kasy na podwyżki... no ale... dyrektorka wyleciała za przekrety, dyrektor za długi... tylko biedny Sławeczek ciągle tam jest - nic nie widzi, nic nie słyszy, niczemu nie może zaradzić...tylko czeka na wolny stołek.... a pod bezpośrednimi skrzydłami szanownej małżonki wreszcie robi robi co tylko chce.
ŚWIĘTE SŁOWA......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
Człowieku , co Ty piszesz. Zebys nie wiem co pisal i jak, to widac, ze piszesz wbrew logice, by bronic Stefanków. Chodzi o zasady. A artykul, - po to jest prasa. Kto prowadzi uczciwe i przejrzyste zasady - nie bulwersuje sie. Weź to czlowieku maluczki na zdrowy rozum, maz podlegly zonie czy zona mezowi - to tylko w malzenstwie - nie w samorzadzie. Zreszta w zadnej szanujacej sie firmie - czy to dzialajacej na podstwie kodeksu handlowego, cywilnego czy innego takich rzeczy sie nie praktykuje, bo to zle swiadczy o firmie. W bankach i innych jest tak samo, wystarczy te glupkowate seriale czy telenowele ogladac by to wiedziec - nie potrzeba znac prawa. To sie nazywa prytwata i naduzywanie danych przez wyborców praw i jest to niesmaczne. A gazety - naj;epiej cenzure wprowadzic. Wszak macie w CK pania redaktor AC, która starostwo zadenuncjowala i co,,po znajomosci nie zalatwila Wam.. Nosil wilk razy kilka,,, ktos napisal,,uwazaj Lilu i - chyba mial racje. Badzmy ludzmi rozsadnymi. Takie sa fakty. WSTYD. A CK finansuje kto, gmina i pani burmistrz. Wiec o czym mowicie.. WSTYD
CK finansuje pani burmistrz w większości ze środków Unijnych więc to nie pieniądze gminy.Chyba żaden dom kultury w Polsce nie jest tak nadzorowany przez burmistrzów jak ten w Poniatowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koko napisał:
Popieram w 100 procentach. Pan Stefanek byłby najlepszym dyrektorem Centrum. Pracuje tu 21 lat. nie wziął się przeciez z kosmosu. Az żal że nie bedzie kandydować.
21 lat na tym samym stanowisku? to on już tam chyba zasiedział się. dlaczego nie awansowal wcześniej , np. po 10 latach pracy? Skoro nie awansuje tzn. że się nie nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zoro napisał:
Aniu Krol, daj sobie spokój z tymi wpisami... Swieta nie jestes. pprzychodzilas do Centrum Kultury i lamałas prawo - zagladałas do dokumentow, do których nie mialas prawa. I tak ze ci kolo tylka stefankowa nie zrobila. Zastanow sie co wypisujesz...
tego to już za wiele, byłam nie raz świadkiem jak Ania przychodziła do męża na śniadanie i mogę zeznać przed sądem pod przysięgą że nigdy nie zaglądała do akt droga Aniu Gogół. Uważaj bo się Poniatowa dowie ile ci płaci burmistrzowa za umowę zlecenie , za korekty do ZUS. Mało kto w Poniatowej wyjeżdża w wakacje na KANARY. to Ty nocami grzebalaś po szafkach z dokumentami. Oj be robisz, be.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
CK finansuje pani burmistrz w większości ze środków Unijnych więc to nie pieniądze gminy.Chyba żaden dom kultury w Polsce nie jest tak nadzorowany przez burmistrzów jak ten w Poniatowej.
Aga C dyrektorem o Boże ! Sorry Agnieszko jesteś OK ale ci co piszą że chcesz być dyrektorem CKPIT to mają sieczke w głowie. Ludzie a może ktoś z kawiarni zostałby bylechtorem a moż by tak sprzątaczkę awansować w końcu lepiej się prezentuje niż obsługa bufetu w dżinsach i rozwleczonym swetrze.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
CK finansuje pani burmistrz w większości ze środków Unijnych więc to nie pieniądze gminy.Chyba żaden dom kultury w Polsce nie jest tak nadzorowany przez burmistrzów jak ten w Poniatowej.
Z ciebie wyjątkowy głąb - jeżeli nawet CK w większości jest finansowane ze środków Unii Europejskiej to jeszcze gorzej dla tej kliki! Warto, żeby trafiła przyzwoita kontrola lub audyt Komisji Europejskiej i sprawdzili, na co są wydawane pieniądze w CK. A z tym nadzorem Stefankowej nad CK to racja - "pańskie oko konia tuczy" a tym bardziej, jak obowiązki dyrektora pełni własny mąż! Ż E N A D A i S K A N D A L!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
tego to już za wiele, byłam nie raz świadkiem jak Ania przychodziła do męża na śniadanie i mogę zeznać przed sądem pod przysięgą że nigdy nie zaglądała do akt droga Aniu Gogół. Uważaj bo się Poniatowa dowie ile ci płaci burmistrzowa za umowę zlecenie , za korekty do ZUS. Mało kto w Poniatowej wyjeżdża w wakacje na KANARY. to Ty nocami grzebalaś po szafkach z dokumentami. Oj be robisz, be.
1. Wpis, jaki skomentowała/eś dot. Anny Król, nie jest moim wpisem. 2. To, czy Anna Król przychodziła do męża na śniadania, to ich prywatna sprawa a nie moja. 3. Też mogę wskazać, kogo widziałam niepowołanego grzebiącego w dokumentach personalnych pracowników CKPiT, ale tylko w sytuacji, gdy będę wzywana przez sąd w charakterze świadka. 4. Pani Burmistrz "płaci" mi 300 zł. brutto za każdy miesiąc dot. korekty rozrachunków publiczno-prawnych z ZUS za lata 01.1999 - 10.2007. 5. Skoro poprzednia księgowa nie wykonała pracy prawidłowo to niestety ktoś to musi naprawić, a z tego co mi wiadomo jakoś nie było chętnych do "grzebania" w śmieciach(prawie dosłownie) jakie po sobie pozostawiła. 5. Na Kanary mnie nie stać i jedyna zagraniczna wycieczka, na której byłam, to "zielona szkoła w Grecji" w 2007 r. - wówczas jeszcze nie miałam podpisanej umowy z CKPiT. 6. "Grzebałam" i nadal będę "grzebać" po szafkach z dokumentami bo taką mam pracę. 7. To czy robię "be" nie należy do Twojej oceny tylko do oceny urzędów, przed którymi odpowiadam z racji swojej pracy zawodowej. Anna Gogół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Gogół napisał:
1. Wpis, jaki skomentowała/eś dot. Anny Król, nie jest moim wpisem. 2. To, czy Anna Król przychodziła do męża na śniadania, to ich prywatna sprawa a nie moja. 3. Też mogę wskazać, kogo widziałam niepowołanego grzebiącego w dokumentach personalnych pracowników CKPiT, ale tylko w sytuacji, gdy będę wzywana przez sąd w charakterze świadka. 4. Pani Burmistrz "płaci" mi 300 zł. brutto za każdy miesiąc dot. korekty rozrachunków publiczno-prawnych z ZUS za lata 01.1999 - 10.2007. 5. Skoro poprzednia księgowa nie wykonała pracy prawidłowo to niestety ktoś to musi naprawić, a z tego co mi wiadomo jakoś nie było chętnych do "grzebania" w śmieciach(prawie dosłownie) jakie po sobie pozostawiła. 5. Na Kanary mnie nie stać i jedyna zagraniczna wycieczka, na której byłam, to "zielona szkoła w Grecji" w 2007 r. - wówczas jeszcze nie miałam podpisanej umowy z CKPiT. 6. "Grzebałam" i nadal będę "grzebać" po szafkach z dokumentami bo taką mam pracę. 7. To czy robię "be" nie należy do Twojej oceny tylko do oceny urzędów, przed którymi odpowiadam z racji swojej pracy zawodowej. Anna Gogół.
tra ta ta sra ta ta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Głupoty gadasz a poza tym co ty możesz wiedzieć o wynagrodzeniu pracowników CK??? Masz może wgląd do list płac?? Nie sądzę, chyba, że jesteś żoną poprzedniego dyrektora, która miała wgląd do danych, do jakich nie powinna mieć!!!
Każdy kto bierze kredyt musi przedstawić zaświadczenie o zarobkach , wielka tajemnica, a zyranci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna Gogół napisał:
1. Wpis, jaki skomentowała/eś dot. Anny Król, nie jest moim wpisem. 2. To, czy Anna Król przychodziła do męża na śniadania, to ich prywatna sprawa a nie moja. 3. Też mogę wskazać, kogo widziałam niepowołanego grzebiącego w dokumentach personalnych pracowników CKPiT, ale tylko w sytuacji, gdy będę wzywana przez sąd w charakterze świadka. 4. Pani Burmistrz "płaci" mi 300 zł. brutto za każdy miesiąc dot. korekty rozrachunków publiczno-prawnych z ZUS za lata 01.1999 - 10.2007. 5. Skoro poprzednia księgowa nie wykonała pracy prawidłowo to niestety ktoś to musi naprawić, a z tego co mi wiadomo jakoś nie było chętnych do "grzebania" w śmieciach(prawie dosłownie) jakie po sobie pozostawiła. 5. Na Kanary mnie nie stać i jedyna zagraniczna wycieczka, na której byłam, to "zielona szkoła w Grecji" w 2007 r. - wówczas jeszcze nie miałam podpisanej umowy z CKPiT. 6. "Grzebałam" i nadal będę "grzebać" po szafkach z dokumentami bo taką mam pracę. 7. To czy robię "be" nie należy do Twojej oceny tylko do oceny urzędów, przed którymi odpowiadam z racji swojej pracy zawodowej. Anna Gogół.
Coś mi tu "śmierdzi", przecież w opisywanym czasie były bardzo dobre księgowe, np: żona dyrektora Kaczamrskiego.... Czy też robiła wszystko żle, że musi Pani robić korekty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, ale wy sie blotem obrzucacie. wstyd. oskarzenia oskarzenia, wywalekanie brudow itp... a z tego co tu sie zorientowalam to chyba rozgrywka starej ekipy z Centrum Kultury przeciw obecnej dyrekcji. widac ze to jakas zemsta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poprzedni dyrektor nie byl chyba w porządku skorogo wywalili na zbity pysk. a z tego co mowią ludzie, szczegolnie ci co chodzą do osrodka kultury w poniatowej, pan Stefanek jest kompetentnym szefem , dla wszystkich ma czas, zawsze jest mily. A to ze ma zone bur,mistrza to chyba nie jego wina. dlaczego chcecie go za to karac? ma wyjechac do warszawy szukac pracy? nie wolno tak czlowieka kopac. nie znam go osobiscie, ale nie podoba mi sie taka nagonka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
21 lat na tym samym stanowisku? to on już tam chyba zasiedział się. dlaczego nie awansowal wcześniej , np. po 10 latach pracy? Skoro nie awansuje tzn. że się nie nadaje.
no jak to nie awansowal? przeciez w artykule pisze ze od wielu lat byl zastepca dyrektroa. a to chyba tez cos znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...